Inghetata de lamaiePostat de Ina in Dulciuri Aromata si racoritoare . Inapoi la reteta |
.... nu pentru ca nu e buna inghetata, ci pentru ca nu le place lamaia in prajituri
da si mie 2 lingurite cu inghetata
si pt mine o cupa
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|