Inghetata de lamaiePostat de Ina in Dulciuri Aromata si racoritoare . Inapoi la reteta |
nu ma mai joc,hai ca iti dau tacamuri din argint si sunt din argint nu doar suflate,dai cupa?
) )
prea bun prea racoros
....zise vulpea
Am primit-o de la o prietena draga
, de ziua mea
da nu cer
imi place cupa este a mea
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|