Lasagna
Postat de miremirc in Lasagna 2 Feb 2012 | 35040 vizualizari
by e-retete.ro
Inapoi la reteta
|
Comentarii (31)
la 02.02.2012, 15:44
Ce frumos arata!
la 02.02.2012, 21:03
mi-e pofta.
la 03.02.2012, 18:17
ce mult imi placeeee
la 04.02.2012, 01:01
super
la 04.02.2012, 09:55
ce bunatate de lasagna
la 04.02.2012, 09:56
Buuuna
la 04.02.2012, 10:17
imi place la nebunie dar imi este greu sa fierb foile ,una cate una pentru ca alta metoda nu stiu,poate stie cineva si ma invata si pe mine
la 04.02.2012, 10:24
arata ff bine
la 04.02.2012, 12:08
Delicioasa si e atat de frumoasa ca parca ar fi o prajitura
la 04.02.2012, 12:14
Sunt unele ingredienete in plus fata de reteta originala si foarte important NU SE FIERB FOILE DE LASAGNA. Ele se aseaza cum le-am scos din cutie, se urmeaza reteta si se tin la cuptor aproximativ 30 minute. Datorita sosului foile se inmoaie si nu este necesara fierberea prealabila.
la 04.02.2012, 12:28
multumim pentru tipsuri Steffy
la 05.02.2012, 10:23
Steffy da-ne tu reteta originala
Eu de-abia astept sa incerc si reteta originala ...
la 07.02.2012, 19:50
Delicioasa!
la 11.01.2013, 20:03
fiul meu e innebunit dupa lasagna...noroc cu Garfield, ca asa a invatat si el ce e bun
COMENTEAZA