Lemon CurdPostat de madi_marin in Dulciuri Am vrut de mai demult sa încerc reţeta asta. Poate pentru ca mi-era poftă de un desert acrişor cu lămâie sau poate doar din pură curiozitate. Cert este ca mi-a plăcut foarte mult rezultatul si am câteva idei de deserturi la care l-aş putea folosi....pentru ca runda asta am papat-o pur şi simplu.... Inapoi la reteta |

ma bucur ca iti place...
in rest....bine sanatoasa...

) )
. Si mie imi place ca e acrisor
dar asta-i tot farmecul....
chiar mi-a placut mult crema....mult mult...
e pe gustul meu
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|