Lemon CurdPostat de merisor67 in Dulciuri Reteta by Corina33 putin modificata. A iesit wow pentru noi care preferam cremele dulci acrisoare. Eu am mancat jumatate din ea goala, iar restul am pastrat pentru prajitura care va urma. Inapoi la reteta |

muah
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|