Lemon CurdPostat de merisor67 in Dulciuri Reteta by Corina33 putin modificata. A iesit wow pentru noi care preferam cremele dulci acrisoare. Eu am mancat jumatate din ea goala, iar restul am pastrat pentru prajitura care va urma. Inapoi la reteta |
nici mie nu-mi plac deserturile prea dulci
Am crezut ca nu are oua ca nu scrie in reteta, dar in compozitie scrie....
..Nu stiu de ce nu mi-a placut.Ca ma uitasem aici la fete pe site, am zis sa nu gresesc nimic, insa avea un gust ciudat
..Daca vreau crema de lamaie fac din aia gem budinca si stiu macar ca o mananc
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|