Lipii cu faina integrala umplute cu legumePostat de timea in Aperitive / Garnituri E prima data ca fac lipii de casa si nu am luat o reteta anume ci am facut din aluatul de paine cu care, zic eu, ne putem juca oricum. Le-am umplut doar cu legume si au fost foarte gustoase. Inapoi la reteta |

Si ca sa raspund la intrebari : eu le-am mancat doar cu legume si sotului i-am pus si branza si sunca. Dar ideea era sa prezint ceva mai sanatos si light doar cu legume
..Nu cred sa am rabdare sa prepar...decat sa savurez
....adica sa ma invite la masa cineva care a gatit asemenea bunatate
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|