Lipii cu faina integrala umplute cu legume
Postat de timea in Aperitive / Garnituri 21 Feb 2013 | 6804 vizualizari
E prima data ca fac lipii de casa si nu am luat o reteta anume ci am facut din aluatul de paine cu care, zic eu, ne putem juca oricum. Le-am umplut doar cu legume si au fost foarte gustoase.
Inapoi la reteta
|
Comentarii (20)
la 21.02.2013, 19:24
ce fain ti-au iesit!
la 21.02.2013, 19:26
super! o sa fac si eu.ps.dupa impletiturile alea din care nu dau la nimeni
la 21.02.2013, 19:27
Alldaycooking
la 21.02.2013, 19:27
Gabi pai tu oricum faci mereu lipii
..si nu dai la nimeni reteta
)
la 21.02.2013, 19:29
foarte faineee
la 21.02.2013, 19:30
Ce bun!!!
la 21.02.2013, 19:38
Ce idee bună!
la 21.02.2013, 19:46
bune, super gustoase 


la 21.02.2013, 19:55
Au fost bune?
la 21.02.2013, 20:10
ce idee faina, dar carnita deloc?
la 21.02.2013, 20:17
faine
la 21.02.2013, 20:31
foarte mult imi place ce-ai facut
parca mergea si olea' de branza
la 21.02.2013, 20:36
Tare bune! 
COMENTEAZA