Mancare de gutui (desert)
Postat de jolygina in Dulciuri 7 Oct 2010 | 12544 vizualizari
eu asa stiu ca facea mama mea cad eram copil macarea de gutui ,am cautat retete dar am vazut ca este cu totul diferita de ce stiu eu asa ca am sa va impartasesc si voua reteta mamei mele,sper sa va placa
Inapoi la reteta
|
Comentarii (17)
la 07.10.2010, 01:57
nu am mancat dar trebuie sa fie tare buna
la 07.10.2010, 01:58
nu ai inca furcu
pe maine
la 07.10.2010, 02:00
mama ce rapida ai fost
,nu te-am mai vz demult
la 07.10.2010, 02:01
da e foarte buna parerea mea ,are un miros si un gust super de gutui ,foarte parfumat
la 07.10.2010, 08:06
ce bunatate, ce arome! trrebuie sa fie delicios!

5f
la 07.10.2010, 10:01
Tre sa fie tare buna! 
Desi n-am mancat niciodata, doar imi inchipui ca tre sa fie tare buna si aromata.
la 07.10.2010, 10:24
Este tare buna,si eu fac, doar ca nu pun scortisoara.Acum ca au iesit gutuile o sa fac si eu ca mi-ai facut pofta.
la 07.10.2010, 13:25
nu am mancat, dar cred ca e tare buna 
la 07.10.2010, 14:26
trebuie sa fie tare buna 
la 07.10.2010, 14:35
asa este fetelor este foarte buna ,imi place foarte mult pentru ca tot parfumul si gustul gutuilor se simte si in crma obtinuta
la 07.10.2010, 14:36
multumesc foarte mult de aprecieri credeam ca nu va place deoarece am vz ca majoritatea persoanelor stiu ca mancarea de gutui nu e desert
la 07.10.2010, 16:21

la 07.10.2010, 17:38
mersi kamy
la 07.10.2010, 21:21
hmmm...nu am mancat niciodata, dar cred ca mancarea asta este o bunatate

, daca este cu gutui este clar!
COMENTEAZA