Mancare de pui cu oua

Postat de MotanLaOale in Pui
31 Mar 2013 | 6174 vizualizari

Imi statea gandul la ea de cand am vazut-o postata la Gusti. Este o mancare intr-adevar foarte buna!

Inapoi la reteta

Comentarii (32)

la 31.03.2013, 12:47
Trebuie să aibe un gust minunat. Şi dacă puiul ar fi de curte, mai ceva.
la 31.03.2013, 12:50
Gusti a facut de astea?bun baiat Vladimir mai pune un tacam ca vin la masa
la 31.03.2013, 12:51
la 31.03.2013, 12:54
la 31.03.2013, 13:07
Nu te lasi Vladimir
Buna mancare
la 31.03.2013, 13:10
Interesanta combinatie!!
la 31.03.2013, 13:17
Buna bunaa
la 31.03.2013, 13:37
Multumesc
la 31.03.2013, 13:49
foarte buna!
la 31.03.2013, 13:54
Cat este de bunaaaaa!
la 31.03.2013, 14:38
Multumesc
la 31.03.2013, 15:35
Buna!
la 31.03.2013, 15:48
Arata intr-un mare fel...bravo harnic Motanel!
la 31.03.2013, 15:49
la 31.03.2013, 16:18

COMENTEAZA

Video
Retete la 20 lei
Dulciuri
Scoala de gatit Bucataras
Supe/Ciorbe
Mancaruri cu carne
Paste
Mancaruri de post
Peste
Mancare copii
Salate
Mezel de casa
Aperitive / Garnituri
Conserve
Sosuri
Pizza
Bauturi
Reteta de vedeta
Fructe de mare
Bucatarasi celebri
Vegan / Raw vegan
Mancaruri de legume
Cook and smile
Sandvisuri
Slow Cooker
Retete diabetici
Video
2 Portii = 20 LEI
Retete facute de copii
Multicooking
Carte d'Or