Mancare de pui cu oua
Postat de MotanLaOale in Pui 31 Mar 2013 | 6174 vizualizari
Imi statea gandul la ea de cand am vazut-o postata la Gusti. Este o mancare intr-adevar foarte buna!
Inapoi la reteta
|
Comentarii (32)
la 31.03.2013, 12:47
Trebuie să aibe un gust minunat. Şi dacă puiul ar fi de curte, mai ceva.
la 31.03.2013, 12:50
Gusti a facut de astea?bun baiat
Vladimir mai pune un tacam ca vin la masa
la 31.03.2013, 13:07
Nu te lasi Vladimir
Buna mancare
la 31.03.2013, 13:10
Interesanta combinatie!!
la 31.03.2013, 13:17
Buna bunaa
la 31.03.2013, 13:37
Multumesc
la 31.03.2013, 13:49
foarte buna!
la 31.03.2013, 13:54
Cat este de bunaaaaa!
la 31.03.2013, 14:38
Multumesc
la 31.03.2013, 15:35
Buna!
la 31.03.2013, 15:48
Arata intr-un mare fel...bravo harnic Motanel!
la 31.03.2013, 15:49
COMENTEAZA