Mancare de pui cu ouaPostat de MotanLaOale in Pui Imi statea gandul la ea de cand am vazut-o postata la Gusti. Este o mancare intr-adevar foarte buna! Inapoi la reteta |
ce idee buna!
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|