Mancare de vinete
Postat de mamaieelena in Mancaruri de legume 8 Oct 2012 | 5117 vizualizari
Este mancarea mea preferata din timpul toamnei o fac si o mananc cu multa placere.
Inapoi la reteta
|
Comentarii (24)
la 09.10.2012, 17:14
claudia multumesc
la 09.10.2012, 17:15
Ioana multumesc
la 09.10.2012, 17:15
eduard multumesc
la 09.10.2012, 17:15
corina multumesc
la 09.10.2012, 17:16
rhapsody multumesc
la 09.10.2012, 17:16
Toamna multumesc
la 09.10.2012, 17:17
lilik multumesc
la 18.12.2012, 10:52
num am mai mancat
COMENTEAZA