Meniu de post delicios
Postat de aziz in Mancaruri de post 24 Noi 2011 | 7473 vizualizari
Inapoi la reteta
|
Comentarii (93)
la 24.11.2011, 10:06
care leguma-i Mona de-acolo?
la 24.11.2011, 10:09
eu mi-s leguma astazi
la 24.11.2011, 10:09
care-i cea mai fleoscaita
la 24.11.2011, 10:17
bea cafeaua de la Mena si-ti revii
la 24.11.2011, 10:25
Da da,hai la mine Mona,la cafea
la 24.11.2011, 10:30
imi place
la 24.11.2011, 10:31
am deja la activ 2 tone cred ca de aici m-am energizat
la 24.11.2011, 10:31
Kori a fost bun rau
la 24.11.2011, 10:32
mena la cafea nu rezist sant dependenta
la 24.11.2011, 10:32
Te-ai scos si pe azi
la 24.11.2011, 10:34
asta a fost ieri
la 24.11.2011, 10:35
azi e ,,pi vini,,
la 24.11.2011, 10:43
Nu uitam ca patrunjelul e bun
la 24.11.2011, 10:59
Ce e mai buna carnea decat niste legume??nuuuuu
la 24.11.2011, 11:20
bun
COMENTEAZA