Meniu de post deliciosPostat de aziz in Mancaruri de post
Inapoi la reteta
|
unde mai pui ca prestez din placere,nu vreau plata
ai nu am timp sa-l scot pe ala din dulap sa sara geamu...a ras pan s-a dat pe jos
ma intreaba daca o plecat amantul
si n-am nici amant
sa rezolvam problema asta
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|