Milkshake cu zmeura, capsuni si inghetata

Postat de rocsi_1612 in Bauturi
25 Apr 2013 | 8489 vizualizari

Nu mai bausem pana acum milkshake pentru ca nu prea ma incanta combinatia de lapte cu fructe. Insa am ales fructele care imi plac cel mai mult si am zis sa incerc. A iesit delicios si spre surprinderea mea chiar mi-a placut mult!!!

Inapoi la reteta

Comentarii (42)

la 25.04.2013, 22:53
vreau si euuu...arata super!!!
la 25.04.2013, 22:58
la 25.04.2013, 23:00
la 25.04.2013, 23:02
la 25.04.2013, 23:02
la 25.04.2013, 23:09
Ti-a iesit super
la 25.04.2013, 23:37
Ce bunatate!
la 25.04.2013, 23:40
bun
la 26.04.2013, 00:01
Cat de delicios arata!
la 26.04.2013, 00:24
ce deliciu!!!!
la 26.04.2013, 00:41
ce bine ti-a iesit..!!!!super!!!
la 26.04.2013, 02:44
yammy
la 26.04.2013, 08:02
mmm...delicios
la 26.04.2013, 08:09
foarte bun!!
la 26.04.2013, 08:54
Yummy!

COMENTEAZA

Video
Retete la 20 lei
Dulciuri
Scoala de gatit Bucataras
Supe/Ciorbe
Mancaruri cu carne
Paste
Mancaruri de post
Peste
Mancare copii
Salate
Mezel de casa
Aperitive / Garnituri
Conserve
Sosuri
Pizza
Bauturi
Reteta de vedeta
Fructe de mare
Bucatarasi celebri
Vegan / Raw vegan
Mancaruri de legume
Cook and smile
Sandvisuri
Slow Cooker
Retete diabetici
Video
2 Portii = 20 LEI
Retete facute de copii
Multicooking
Carte d'Or