MinestronePostat de lilik in Supe/Ciorbe Nu putea lipsi din retetele de la mine de acasa....este o ciorba de origine italiana cu cat mai multe legume si pasta scurta(sau puteti pune un mix de paste scurte)....f gustoasa... Inapoi la reteta |
am tot auzit de ea
trebuie sa fac
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|