Minieclere cu crema de vanilie
Postat de angyb in Prajituri 3 Feb 2012 | 7049 vizualizari
Sursa de inspiratie binenteles Bucataras, mai precis Cris.
Inapoi la reteta
|
Comentarii (18)
la 03.02.2012, 20:35
bune, bune!
la 03.02.2012, 21:06
eclerele au fost si vor ramane prajiturile mele preferate
bravooooo angy,arata foarte bine
la 03.02.2012, 22:10
multumesc ina
la 03.02.2012, 22:14
giorgi si mie imi plac foarte mult si de mult ma tenteaza sa le fac
la 03.02.2012, 22:30
bune bune
la 03.02.2012, 23:01
ador eclerele preparate in casa
la 03.02.2012, 23:03
gustoase
la 03.02.2012, 23:26
motan
rosci
mamaieelena multu
la 04.02.2012, 10:54
imi dai nu-i asa?
delicioase
la 04.02.2012, 11:33
cris binenteles vino te astept
la 04.02.2012, 12:53
Delicioase
la 04.02.2012, 15:03
place
la 05.02.2012, 14:48
iri
mihaela
sufletista multumesc
la 06.02.2012, 10:31
super bune ,eu le prepar si ca aperitiv,adica le umplu cu crema de branza sau cu icre,iar pe deasupra le dau cu unt si rad telemea,arata super...
COMENTEAZA