Musaca din granule de soia
Postat de mamaieelena in Mancaruri de post 13 Iul 2012 | 6750 vizualizari
Inapoi la reteta
|
Comentarii (19)
la 13.07.2012, 12:05
sunt prima servita,e numai buna pentru mine
la 13.07.2012, 12:19
ce bine arata! imi place foarte mult musacaua
la 13.07.2012, 12:54
tare buna
la 13.07.2012, 13:15
Da, asta era tare buna pentru mine azi, daca nu am...ma servesc de aici!
la 13.07.2012, 14:40
ce bunatate

la 13.07.2012, 14:52
Vin la tine
la 13.07.2012, 20:49
alba_zori multumesc
la 13.07.2012, 20:49
laura multumesc
la 13.07.2012, 20:49
sufletista multumesc
la 13.07.2012, 20:50
Poliana multumesc
la 13.07.2012, 20:50
MotanLaOale multumesc
la 13.07.2012, 20:50
gurita multumesc
la 13.07.2012, 20:51
mena multumesc
la 13.07.2012, 21:16
Nu ma prea omor dupa soia... dar nici n-as refuza o portie
COMENTEAZA