Musuroi cu crema de capsuni
Postat de Elena_Daria in Torturi 25 Apr 2013 | 6263 vizualizari
Am facut acest tort pentru cei doi sarbatoriti ai familie Georgiana si George! A fost foarte bun si racoritor, dar din pacate nu am apucat sa mai fac poze si la sectiune!
Inapoi la reteta
|
Comentarii (30)
la 25.04.2013, 11:33
Un deliciu!
la 25.04.2013, 11:35
Minunat tort,delicios rau!
la 25.04.2013, 11:40
super nu am incercat varianta asta
la 25.04.2013, 11:52
Adriana
la 25.04.2013, 11:52
Vladimir
la 25.04.2013, 11:52
mulrumesc Alba!
la 25.04.2013, 11:52
Joly
la 25.04.2013, 12:45
Frumoss
la 25.04.2013, 12:45
si nici sa papam nu mai ai
la 25.04.2013, 12:55
ce bine arata
la 25.04.2013, 12:57
Deyu
la 25.04.2013, 12:58
Laura, din pacate numai este...
la 25.04.2013, 12:58
multumesc Angy
COMENTEAZA