Negresa cu marshmallowsPostat de RuxyRux in Dulciuri Suficienta descrierea din titlu? Prajitura asta e o ciocolatoasa incredibila! Va provoc sa o probati:))))))))va trebui sa treceti insa de provocarea de a o lasa o noapte afara la rece :))) musai! Inapoi la reteta |
))) Numai cat ma uit la ea imi ploua in gura....ilegal, indecent..
))

|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|