Negresa cu spuma si smochine
Postat de babi5 in Prajituri 8 Ian 2015 | 5801 vizualizari
Aceasta prajiturica este delicioasa si are nr 47 in caietul meu. Nu am mai facut-o de multisor. O recomand cu mare drag, nu o sa va para rau. Am folosit vesnica tava de 45/40 cm, daca aveti tava mai mica injumatatiti cantitatea.
Inapoi la reteta
|
Comentarii (27)
la 08.01.2015, 14:51
imi plac prajiturile cu smochine, cred ca-i delicioasa
la 08.01.2015, 14:51
O bunatate
la 08.01.2015, 15:02
ador smochinele,delicioasa
la 08.01.2015, 15:06
Tare Bună
la 08.01.2015, 15:09
spuma de smochine , hmmm cat de bine suna
la 08.01.2015, 15:17
Ce bunătate ai făcut,Babi!
la 08.01.2015, 15:21
Ce buna e!
la 08.01.2015, 15:36
Ce bunatate!!
la 08.01.2015, 15:37



foarte buna
la 08.01.2015, 15:55
Ce bunatate ai facut Mala 
la 08.01.2015, 15:56
Irela0911 ,sona72,Mokuska multumesc
la 08.01.2015, 16:06
Diaconta este o retera veche ca si mine:
dar tare buna multumesc
la 08.01.2015, 16:09
Ela draga intradevar este buna
multumesc
la 08.01.2015, 16:13
Bylaura ,reisnaor_2006 Bya Ralu,Bunica,anca_rm,mirela0911,simona72 multumesc
COMENTEAZA