Omleta cu ceapa rosie
Postat de MotanLaOale in Aperitive / Garnituri 24 Aug 2013 | 10487 vizualizari
Este foarte buna! Mie mi-a adus aminte de copilarie, de trai fara griji.
Inapoi la reteta
|
Comentarii (42)
la 26.08.2013, 11:15
chiar e o bunatate
la 26.08.2013, 11:27
imi place
la 26.08.2013, 12:19
Multumesc
la 26.08.2013, 16:40
Sa stii ca eu nu ma incurc in vorbe, am si trecut la fapte. Azi dimineata am gatit-o pt. ai mei dar cu mai putina ceapa.
Multumesc pt idee
Daca vrei intra pe peretele meu ca o sa-ti postez o poza cu omleta
la 27.08.2013, 20:44
Ce omleta frumoasa ti-a iesit! Si aranjata asa frumos, imi lasa gura apa. Sper ca a mai ramas
la 28.08.2013, 11:43
Tare buna e,mai fac si eu din cand in cand dar nu neaparat cu ceapa rosie.Imi place aceea cu ceapa verde,mult.
la 19.09.2016, 16:22
Delicioasa!
COMENTEAZA