Omleta cu ceapa rosie

Postat de MotanLaOale in Aperitive / Garnituri
24 Aug 2013 | 10487 vizualizari

Este foarte buna! Mie mi-a adus aminte de copilarie, de trai fara griji.

Inapoi la reteta

Comentarii (42)

la 25.08.2013, 14:29
la 26.08.2013, 11:15
chiar e o bunatate
la 26.08.2013, 11:27
imi place
la 26.08.2013, 12:19
Multumesc
la 26.08.2013, 16:40
Sa stii ca eu nu ma incurc in vorbe, am si trecut la fapte. Azi dimineata am gatit-o pt. ai mei dar cu mai putina ceapa.

Multumesc pt idee

Daca vrei intra pe peretele meu ca o sa-ti postez o poza cu omleta
la 26.08.2013, 16:52
la 27.08.2013, 20:44
Ce omleta frumoasa ti-a iesit! Si aranjata asa frumos, imi lasa gura apa. Sper ca a mai ramas
la 27.08.2013, 21:11
la 28.08.2013, 11:43
Tare buna e,mai fac si eu din cand in cand dar nu neaparat cu ceapa rosie.Imi place aceea cu ceapa verde,mult.
la 28.08.2013, 12:07
la 19.09.2016, 16:22
Delicioasa!
la 19.09.2016, 16:38

COMENTEAZA

Video
Retete la 20 lei
Dulciuri
Scoala de gatit Bucataras
Supe/Ciorbe
Mancaruri cu carne
Paste
Mancaruri de post
Peste
Mancare copii
Salate
Mezel de casa
Aperitive / Garnituri
Conserve
Sosuri
Pizza
Bauturi
Reteta de vedeta
Fructe de mare
Bucatarasi celebri
Vegan / Raw vegan
Mancaruri de legume
Cook and smile
Sandvisuri
Slow Cooker
Retete diabetici
Video
2 Portii = 20 LEI
Retete facute de copii
Multicooking
Carte d'Or