Omleta cu ceapa rosie
Postat de MotanLaOale in Aperitive / Garnituri 24 Aug 2013 | 10488 vizualizari
Este foarte buna! Mie mi-a adus aminte de copilarie, de trai fara griji.
Inapoi la reteta
|
Comentarii (42)
la 24.08.2013, 22:16
aiaiai ce bunatate..
la 24.08.2013, 22:17
Ce bine arata !!!
la 24.08.2013, 22:20
Si mie imi place omleta cu ceapa
la 24.08.2013, 22:21
foarte buna !
la 24.08.2013, 22:23
Super
la 24.08.2013, 22:34
tare-mi place omleta cu ceapa
la 24.08.2013, 22:42
Multumesc
la 24.08.2013, 23:07
wow ce bine arata am crezut ca e prajitura
la 24.08.2013, 23:14
La cum arata nu are cum sa nu fie buna!

la 24.08.2013, 23:20
Multumesc
la 24.08.2013, 23:59
Imi plac tare mult omletele
COMENTEAZA