Ostropel de pui
Postat de pushaa in Pui 4 Feb 2014 | 37992 vizualizari
Puiul meu e cam rahitic, ca asa sunt puii crescuti de buni la tara. Dar e gustos, si sanatos!
Inapoi la reteta
|
Comentarii (27)
la 04.02.2014, 19:37
la 04.02.2014, 19:40
Mmm ce imi place
la 04.02.2014, 19:45
Tare gustos !

la 04.02.2014, 19:59
o bunatate
la 04.02.2014, 20:07
o bunatate de mancare
la 04.02.2014, 20:21
Ce bun este cu mamaliguta!
la 04.02.2014, 20:24
Am in plan sa fac si eu
la 04.02.2014, 20:38
cred ca mai am 1 portie pentru un pofticios!
la 04.02.2014, 20:44
de la tara,ce-i daca e mic,arata tare delicios
la 04.02.2014, 21:06
ce bun e..
la 04.02.2014, 21:15
Suuper buuunnnn!!! Fac si eu cat de curand!!!
la 05.02.2014, 06:00
Mi-ai facut pofta!
COMENTEAZA