Ostropel de pui

Postat de pushaa in Pui
4 Feb 2014 | 37992 vizualizari

Puiul meu e cam rahitic, ca asa sunt puii crescuti de buni la tara. Dar e gustos, si sanatos!

Inapoi la reteta

Comentarii (27)

la 04.02.2014, 19:37
la 04.02.2014, 19:40
Mmm ce imi place
la 04.02.2014, 19:45
Tare gustos !
la 04.02.2014, 19:59
o bunatate
la 04.02.2014, 20:07
o bunatate de mancare
la 04.02.2014, 20:21
Ce bun este cu mamaliguta!
la 04.02.2014, 20:24
Am in plan sa fac si eu
la 04.02.2014, 20:38
cred ca mai am 1 portie pentru un pofticios!
la 04.02.2014, 20:44
de la tara,ce-i daca e mic,arata tare delicios
la 04.02.2014, 21:06
ce bun e..
la 04.02.2014, 21:15
Suuper buuunnnn!!! Fac si eu cat de curand!!!
la 04.02.2014, 21:25
la 04.02.2014, 21:59
la 04.02.2014, 22:07
la 05.02.2014, 06:00
Mi-ai facut pofta!

COMENTEAZA

Video
Retete la 20 lei
Dulciuri
Scoala de gatit Bucataras
Supe/Ciorbe
Mancaruri cu carne
Paste
Mancaruri de post
Peste
Mancare copii
Salate
Mezel de casa
Aperitive / Garnituri
Conserve
Sosuri
Pizza
Bauturi
Reteta de vedeta
Fructe de mare
Bucatarasi celebri
Vegan / Raw vegan
Mancaruri de legume
Cook and smile
Sandvisuri
Slow Cooker
Retete diabetici
Video
2 Portii = 20 LEI
Retete facute de copii
Multicooking
Carte d'Or