Paine cu seminte de floarea soareluiPostat de kamy in Piine M-am tot uitat prin retetele de paine si m-am lamurit ......la 500 de faina trebuie 300 ml lichid...asa ca ,am facut painea asta care mi-a iesit super...yesss. Tin sa-i multumesc din nou lui Ruxy ptr.ca datorita ei m-am apucat de facut paine...multumesc. Inapoi la reteta |
mai am ca aseara m-a pus sabina sa fac iara
mi-am facut-o cu mana mea
mai ales ca e cu seminte. Cand faci una si cu seminte de dovleac?
sa salivez dupa ea pe net?
cad fac te anunt...vi si papam painica cu seminte de bostan daca aia-ti place
multumesc
vreau si eu
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|