Paine cu seminte de floarea soareluiPostat de kamy in Piine M-am tot uitat prin retetele de paine si m-am lamurit ......la 500 de faina trebuie 300 ml lichid...asa ca ,am facut painea asta care mi-a iesit super...yesss. Tin sa-i multumesc din nou lui Ruxy ptr.ca datorita ei m-am apucat de facut paine...multumesc. Inapoi la reteta |
vrei ceva nou ,proaspat lasat de alta
gata tac ca iar ma ia gura pe dinainte
si vb prosti ,si e si post........................ssssssssssssssss gata tac
dar ...sa fie sanatosi si sa aiba noroc in viata
si cel mare al meu Dragos e leit sotu ,air cel mic ...............cica ca mine
pup noapte buna
ok...noapte buna
si bagheta....sa vedem daca intra-n poza
facem sa incapa
un bobarnac

|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|