Paine cu seminte de floarea soareluiPostat de kamy in Piine M-am tot uitat prin retetele de paine si m-am lamurit ......la 500 de faina trebuie 300 ml lichid...asa ca ,am facut painea asta care mi-a iesit super...yesss. Tin sa-i multumesc din nou lui Ruxy ptr.ca datorita ei m-am apucat de facut paine...multumesc. Inapoi la reteta |
tot asa suna
esti tare ,gata
eu....63
oricum sabina acuma are aproape 11
acolo era mica mica
deci cu 10 nai mai mare
derutarea adversarului
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|