Paine trandafirPostat de adasev12 in Piine fiindca am ramas fara paine ...trebuia obligat fortat sa fac...desi nu-mi place....ca nu prea-mi iese....asta e.... Inapoi la reteta |
...e frumoasa Ada...chiar imi place
...am uitat sa spun ca m-am documentat special pt paine din retetele tale
....
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|