Paleuri cu bezeaPostat de Bunica in Prajituri Paleurile sunt pentru nepoata mea draga . Inapoi la reteta |
)
M-am gandit sa fie ceva ce pot lua in mana si baga direct in gura ,fara sa fie nevoie de farfurioara.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|