Paleuri cu bezea

Postat de Bunica in Prajituri
30 Dec 2012 | 5546 vizualizari

Paleurile sunt pentru nepoata mea draga .

Inapoi la reteta

Comentarii (34)

la 30.12.2012, 20:05
Stiu ca v-ati saturat de fursecuri,dar......sunt prea bune si spornice ca sa nu le fi postat.
la 30.12.2012, 20:08
Dacă-s pentru Ioana, nu mai cer
la 30.12.2012, 20:10
Sunt bune, stiu ca am facut si eu mai demult.
la 30.12.2012, 20:11
cu bezea si nuca,ui aici e de mine)
la 30.12.2012, 20:14
Buni
la 30.12.2012, 20:15
la 30.12.2012, 20:17
Foarte bune si prezentare deosebita!
la 30.12.2012, 20:24
la 30.12.2012, 20:34
ce nepoata norocoasa
la 30.12.2012, 20:38
Parinte poti sa ceri linistit ca au iesit foarte multe....am postat cate au iesit.
la 30.12.2012, 20:40
Este pentru prima data cand face revelionul cu prietenii si bunica i-a facut prajituri si maine ii fac ceva bun pentru aperitiv
la 30.12.2012, 20:42
Merisor nu le-am mai facut de foarte mult timp. M-am gandit sa fie ceva ce pot lua in mana si baga direct in gura ,fara sa fie nevoie de farfurioara.
la 30.12.2012, 20:42
Cris
la 30.12.2012, 20:43
Motane
la 30.12.2012, 20:44
Multumesc mult Zamfira!

COMENTEAZA

Video
Retete la 20 lei
Dulciuri
Scoala de gatit Bucataras
Supe/Ciorbe
Mancaruri cu carne
Paste
Mancaruri de post
Peste
Mancare copii
Salate
Mezel de casa
Aperitive / Garnituri
Conserve
Sosuri
Pizza
Bauturi
Reteta de vedeta
Fructe de mare
Bucatarasi celebri
Vegan / Raw vegan
Mancaruri de legume
Cook and smile
Sandvisuri
Slow Cooker
Retete diabetici
Video
2 Portii = 20 LEI
Retete facute de copii
Multicooking
Carte d'Or