Paleuri cu bezea

Postat de Bunica in Prajituri
30 Dec 2012 | 5545 vizualizari

Paleurile sunt pentru nepoata mea draga .

Inapoi la reteta

Comentarii (34)

la 30.12.2012, 20:44
Dana,Andreea
la 30.12.2012, 20:47
esti harnicuta Buni
la 30.12.2012, 20:57
Dia acum ti-ai dat seama))
la 30.12.2012, 20:57
delicioase buni
la 30.12.2012, 20:58
Ba stiam Buni,dar acum esti si mai harnica )))))
la 30.12.2012, 21:22
sunt si ma mai fac!))
la 30.12.2012, 21:24
Bianca
la 30.12.2012, 21:32
bune trebuie sa mai fie
la 30.12.2012, 21:43
Ina
la 30.12.2012, 21:50
Foarte bune
la 30.12.2012, 22:04
lavinia
la 30.12.2012, 22:13
super bune!!!!
la 30.12.2012, 22:42
cristeena20
la 30.12.2012, 23:35
Sper ca mai sunt ca vreau si eu
la 31.12.2012, 01:14
Mmm.....ce bune

COMENTEAZA

Video
Retete la 20 lei
Dulciuri
Scoala de gatit Bucataras
Supe/Ciorbe
Mancaruri cu carne
Paste
Mancaruri de post
Peste
Mancare copii
Salate
Mezel de casa
Aperitive / Garnituri
Conserve
Sosuri
Pizza
Bauturi
Reteta de vedeta
Fructe de mare
Bucatarasi celebri
Vegan / Raw vegan
Mancaruri de legume
Cook and smile
Sandvisuri
Slow Cooker
Retete diabetici
Video
2 Portii = 20 LEI
Retete facute de copii
Multicooking
Carte d'Or