Paleuri cu bezea
Postat de Bunica in Prajituri 30 Dec 2012 | 5545 vizualizari
Paleurile sunt pentru nepoata mea draga .
Inapoi la reteta
|
Comentarii (34)
la 30.12.2012, 20:44
Dana,Andreea
la 30.12.2012, 20:47
esti harnicuta Buni
la 30.12.2012, 20:57
Dia acum ti-ai dat seama
))
la 30.12.2012, 20:57
delicioase buni
la 30.12.2012, 20:58
Ba stiam Buni,dar acum esti si mai harnica
)))))
la 30.12.2012, 21:22
sunt si ma mai fac!
))
la 30.12.2012, 21:24
Bianca
la 30.12.2012, 21:32
bune trebuie sa mai fie
la 30.12.2012, 21:43
Ina
la 30.12.2012, 21:50
Foarte bune
la 30.12.2012, 22:04
lavinia
la 30.12.2012, 22:13
super bune!!!!
la 30.12.2012, 22:42
cristeena20
la 30.12.2012, 23:35
Sper ca mai sunt ca vreau si eu
la 31.12.2012, 01:14
Mmm.....ce bune
COMENTEAZA