Pandispan (by Gaby)

Postat de postavaru in Prajituri
21 Mar 2011 | 13795 vizualizari

Cel mai pufos pandispan. ATENTIE: da dependenta!!!

Inapoi la reteta

Comentarii (49)

la 21.03.2011, 23:32
ce repede am venit
la 21.03.2011, 23:35
Lilik papa repede, pana mai este
la 21.03.2011, 23:37
ce bine arata da ce forma ai?un fel de margareta ?
la 21.03.2011, 23:42
Multumesc Kamy. Da, forma e margareta. Am primit doua forme de silicon la nunta si mi-a luat ceva timp pana sa ma incumet sa fac in ele
la 21.03.2011, 23:45
a iesit perfect
la 21.03.2011, 23:47
"a iesit perfect "... si bun, bun
Ne-a placut foarte mult si este rapid (si la facut si la mancat )
la 21.03.2011, 23:54
si acuma cred ca numai in ele o sa faci am auzit ca-s bune astea din sillicon
la 22.03.2011, 00:05
Imi place
la 22.03.2011, 00:11
delicios pandispanul
la 22.03.2011, 00:38
ai dreptate: da dependenta.!!!!
la 22.03.2011, 05:49
am in fata un nes...merge o felie
la 22.03.2011, 07:36
Am in fata o cafea, merg doua felii .
Neata fete! Zi cu soare!
la 22.03.2011, 07:58
vreau si eu o felie
la 22.03.2011, 09:01
Vreau si eu o felie ...
la 22.03.2011, 09:17
bun la cafea

COMENTEAZA

Video
Retete la 20 lei
Dulciuri
Scoala de gatit Bucataras
Supe/Ciorbe
Mancaruri cu carne
Paste
Mancaruri de post
Peste
Mancare copii
Salate
Mezel de casa
Aperitive / Garnituri
Conserve
Sosuri
Pizza
Bauturi
Reteta de vedeta
Fructe de mare
Bucatarasi celebri
Vegan / Raw vegan
Mancaruri de legume
Cook and smile
Sandvisuri
Slow Cooker
Retete diabetici
Video
2 Portii = 20 LEI
Retete facute de copii
Multicooking
Carte d'Or