Pangasius cu ceapa si ardei la cuptor
Postat de rocsi_1612 in Pangasius 25 Noi 2013 | 8975 vizualizari
Daca tot este dezlegare la peste v-am adus si eu un preparat din peste care sper sa va fie pe plac!
Inapoi la reteta
|
Comentarii (28)
la 25.11.2013, 10:34
Bun,foarte bun, mai ales că şi azi este dezlegare la peşte.
la 25.11.2013, 10:36
arata bine
la 25.11.2013, 11:21
bun bun
la 25.11.2013, 11:39
delicios
la 25.11.2013, 11:42
foarte gustos
la 25.11.2013, 12:42
Superb.
la 25.11.2013, 13:41
sunt fan peste de orice fel,si gatit in orice mod;al tau e un deliciu!!
la 25.11.2013, 16:49
big like !
la 25.11.2013, 20:56


foarte bun!
la 26.11.2013, 12:11
Multumesc Padre
la 26.11.2013, 12:11
Ella multumesc
COMENTEAZA