Pangasius cu ceapa si ardei la cuptorPostat de rocsi_1612 in Pangasius Daca tot este dezlegare la peste v-am adus si eu un preparat din peste care sper sa va fie pe plac! Inapoi la reteta |
multumesc
Dana
Nadea
Dey multumesc
Geo
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|