Panzerotti
Postat de angyb in Pizza 12 Ian 2013 | 16678 vizualizari
Inapoi la reteta
|
Comentarii (36)
la 12.01.2013, 10:01
mmmmh ce bune,una si la mine nu..personalizata cu mac deasuora e misto ca aperitiv,super
la 12.01.2013, 10:10
Alba_zori cu mare drag vino ca te servesc
la 12.01.2013, 10:20
Ce bunatate, tu Angy!!!!
la 12.01.2013, 10:20
Vin vin,te pup
la 12.01.2013, 10:21
Cu denumirile italieneşti nu mă pricep, dar când arată bine şi ştiu sigur că e gustos, apreciez ca atare
la 12.01.2013, 10:24
cere traducere padre,suntem atatea italinece pe aici
la 12.01.2013, 10:25
angy,dar asa de dimineata cu bunatati?
la 12.01.2013, 10:33
Parinte sa sti ca is tare gustoase
la 12.01.2013, 10:34
Giorgi ai dreptate mai bine nu puneam reteta asa de dimineta ca in timp ce scriam mi sa facut foame
la 12.01.2013, 10:34
Meri multumesc mult
la 12.01.2013, 10:52
Ce idee buna mi-ai dat ,numa bun poate fi !
la 12.01.2013, 11:38
buuuuuun
la 12.01.2013, 11:39
place
la 12.01.2013, 11:43
Multumesc mult la toate
COMENTEAZA