Panzerotti
Postat de angyb in Pizza 12 Ian 2013 | 16678 vizualizari
Inapoi la reteta
|
Comentarii (36)
la 12.01.2013, 11:49
Interesanta reteta... n-am mancat niciodata.
la 12.01.2013, 12:57
Bune tare!
la 12.01.2013, 12:59
mama, ce nebunie ai facut!
la 12.01.2013, 13:30
Bunatate maxima!
Mi-e foameeeee!
la 12.01.2013, 14:38
ce bunatate
la 12.01.2013, 15:32
imi place
la 12.01.2013, 16:05
place
la 12.01.2013, 17:05
Multumesc la toate si la mine a fost prima data ca le-am facut dar tare ne-au placut
la 12.01.2013, 17:07
frumoase
la 12.01.2013, 19:10
ce faine mai sunt
la 12.01.2013, 20:55
Salvat reteta si cred ca-i vine randul cat de curand
COMENTEAZA