Pasca cu branza dulce
Postat de diaconta in Dulciuri 24 Apr 2011 | 8057 vizualizari
O reteta delicioasa de pasca,facuta de mama mea,eu am contribuit doar la ....framantat si la mancat,evident.
Bineinteles ca pasca a fost la loc de cinste in Cosercuta Pascala de anul acesta.
Inapoi la reteta
|
Comentarii (41)
la 24.04.2011, 21:27
super pasca
la noi nu se merge cu cosercuta
la 24.04.2011, 21:29
arata foarte bine!
Hristos a inviat!
la 24.04.2011, 21:53
superba!Hristos a inviat!
la 24.04.2011, 23:03
Hrtistos a Inviat!
Dia', Sarbatorile Pascale sa-ti aduca tot ce-i lipseste sufletului !
la 24.04.2011, 23:07
frumoasa pasca HRISTOS A INVIAT
la 25.04.2011, 10:36
Miti
rusinica sa-mi fie sa-l ispitesc pe popa
la 25.04.2011, 10:37
Ina
multumesc,si tie sa-ti dea Domnul tot ce-i mai bun
la 25.04.2011, 10:38
Mirela
asa cum am spus tare frumoase erau cosercutele si preotul a zis ca nu se vede ca-i criza dupa cum arata ele
la 25.04.2011, 16:40
Hristos a inviat!
la 25.04.2011, 20:18
tie si mamei tale pentru munca depusa
la 26.04.2011, 09:13
foarte buna
la 26.04.2011, 16:33
Medi
Cris
si inca una
Motane
la 26.04.2011, 16:51
foarte frumoasa!
la 26.04.2011, 16:53
zi si tu ca medi, ca tu ai copt-o
)))
ca asa zice ea de sarmale, ca le-a fiert ea
))))
la 27.04.2011, 21:45
Diaconta !...place place
Hai ca ai avut cat de cat activitate la preparat fata de mine...imi e si rusine. Multa sanatate tie si tuturor bucatarasilor nostri
COMENTEAZA