Pasta de dovleceiPostat de Julie in Jamie Oliver Imi plac mult dovleceii si pana acum i-am pregatit in fel si chip...Sub forma de pasta inca nu incercasem! Am gasit la Jamie Oliver reteta de " pasta de dovlecei" asa ca am pus-o imediat in aplicare! Inapoi la reteta |















ma straduiesc si eu!
"Merg, merg"! Dovleceii sunt deliciosi, oricum i-am pregati!
si mie imi place mult dovlecelul
Dar sa stii ca imi plac si ciupercile!
Acum e insa sezonul dovleceilor si ma straduiesc si eu de fiecare data sa-i gatesc in alt mod!Incearca si tu pasta asta si vei primi pupici!

|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|