Pasta de zahar, trandafiri, flori si frunze

Postat de alba_zori in Torturi
25 Mar 2013 | 40445 vizualizari

Am facut si eu pasta de zahar pentru ca vreau sa fac un tortulet frumos.Fac pregatiri si ma invat singura sa fac flori, m-am decis sa fac numai trandafiri, dar nu sunt sigura daca albi sau rosii. Sper sa va placa florile mele si ca am fost destul de clara cum le-am facut. Sper sa imi dati voi cate o idee

Inapoi la reteta

Comentarii (34)

la 25.03.2013, 11:55
bravoo, Alba! ai spart gheata o sa vezi ca o sa te prinda din ce in ce mai mult chestia asta
la 25.03.2013, 11:57
Multumesc draguta mea,ma gandeam eu la tine,te pupacesc dulce,suntem pe aceeasi unda,ma bucur mult
la 25.03.2013, 11:58
ahh si deja m-a prins bine de tot,imi place la nebunie!
la 25.03.2013, 12:00
foarte faine florile felicitari
la 25.03.2013, 12:05
Multumesc draga Angy,mai lucrez,ma invat bine cu trandafirii,te pup
la 25.03.2013, 12:09
Sperbe!!
la 25.03.2013, 12:09
Te pup si eu !!!ti-ai gasit servici?
la 25.03.2013, 12:13
nu inca nu draguta,mai caut,sti am lasat o gramada de cv-uri si astept,am raspuns si la o gramada de anunturi pe net,cred ca iarna e mai greu in zona asta,multumesc mult pentru preocupare,te pup si eu
la 25.03.2013, 12:16
multumesc Dea
la 25.03.2013, 12:17
la 25.03.2013, 12:19
la 25.03.2013, 12:20
Multumesc motanului si Deliei
la 25.03.2013, 13:13
la 25.03.2013, 13:32
la 25.03.2013, 13:53
supeeeeerr

COMENTEAZA

Video
Retete la 20 lei
Dulciuri
Scoala de gatit Bucataras
Supe/Ciorbe
Mancaruri cu carne
Paste
Mancaruri de post
Peste
Mancare copii
Salate
Mezel de casa
Aperitive / Garnituri
Conserve
Sosuri
Pizza
Bauturi
Reteta de vedeta
Fructe de mare
Bucatarasi celebri
Vegan / Raw vegan
Mancaruri de legume
Cook and smile
Sandvisuri
Slow Cooker
Retete diabetici
Video
2 Portii = 20 LEI
Retete facute de copii
Multicooking
Carte d'Or