Pasta de zahar, trandafiri, flori si frunze

Postat de alba_zori in Torturi
25 Mar 2013 | 40445 vizualizari

Am facut si eu pasta de zahar pentru ca vreau sa fac un tortulet frumos.Fac pregatiri si ma invat singura sa fac flori, m-am decis sa fac numai trandafiri, dar nu sunt sigura daca albi sau rosii. Sper sa va placa florile mele si ca am fost destul de clara cum le-am facut. Sper sa imi dati voi cate o idee

Inapoi la reteta

Comentarii (34)

la 25.03.2013, 13:59
super draga mea
la 25.03.2013, 14:05
woooow superbebravo
la 25.03.2013, 14:29
multumesc mult fetele,va pup cu drag
la 25.03.2013, 16:51
Bravo, superb...felicitari!!!
la 25.03.2013, 18:46
multumesc foarte mult
la 25.03.2013, 19:52
Ce ornamente frumoase realizezi
la 25.03.2013, 19:56
multumesc draga Rocsi,te pup
la 25.03.2013, 20:15
frumos!
la 25.03.2013, 20:53
cat de frumoase sunt!! eu inca n-am prins curaj sa le fac... dar... la cat de frumos le-am explicat s-ar putea sa-mi iasa si mie
la 25.03.2013, 21:06
Multumim pentru reteta si pentru explicatii. Si eu vreau s-o fac
la 25.03.2013, 21:27
multumesc mult fetele,ma bucur ca va place,sper sa faceti si voi si mai frumoase flori
la 26.03.2013, 09:27
foarte, foarte frumosi!!
la 26.03.2013, 09:31
multumesc foarte mult
la 26.03.2013, 11:33
super sunt
la 26.03.2013, 17:10
multumesc mult mult,sunt bucuroasa tare

COMENTEAZA

Video
Retete la 20 lei
Dulciuri
Scoala de gatit Bucataras
Supe/Ciorbe
Mancaruri cu carne
Paste
Mancaruri de post
Peste
Mancare copii
Salate
Mezel de casa
Aperitive / Garnituri
Conserve
Sosuri
Pizza
Bauturi
Reteta de vedeta
Fructe de mare
Bucatarasi celebri
Vegan / Raw vegan
Mancaruri de legume
Cook and smile
Sandvisuri
Slow Cooker
Retete diabetici
Video
2 Portii = 20 LEI
Retete facute de copii
Multicooking
Carte d'Or