Paste multicolore cu vinete şi ciuperci

Postat de diaconta in Fusilli
7 Iun 2012 | 8060 vizualizari

Dacǎ tot s-a discutat pe aici cum cǎ unii ar trebui sa slǎbeascǎ,alţii să se îngraşe, am pregătit o salatǎ uşoară. Celor care trebuie să mai pună ceva kilograme, le recomand porţie cel puţin triplă, ceilalţi vor consuma puţin înspre nimic, sunt totuşi paste. Acuma având în vedere că am făcut cam multe pentru o singură persoană,voi avea nevoie de ajutoare, ori am să ma încadrez în categoria celor care iau porţie mare.

Inapoi la reteta

Comentarii (72)

la 08.06.2012, 00:13
mereu patesc asa ceva am obiceiul sa iau cu baxul daca se poate cand imi place ceva,de spune Cristi ca el nu isi poate pune nimic in frigider daca vrea ca nu are loc niciodata de prostiile mele
la 08.06.2012, 00:16
Ela,confunzi casa cu magazinul
la 08.06.2012, 00:43
Dia deci asta este explicatia (emoticon cu maimutoi care isi da o palma peste cap exista?)...deci iegzista o explicatie pentru apucaturile mele (dar sa stii ca si in magazin am marfa,toti ma lauda ca am foarte bine aprovizionat magazinul,nu imi lipseste nimic )
la 08.06.2012, 05:48
chear place
la 08.06.2012, 08:30
bine arata
la 08.06.2012, 08:49
Ela,cu siguranta-i bine pentru clienti ca e bine aprovizionat,dar pentru afacere in vremurile astea nu-i chiar ok sa tzii banii blocati intr-un stoc mare
la 08.06.2012, 08:49
Iri_Love
Lau
la 08.06.2012, 10:24
Mniam, miam tare bune sunt
la 08.06.2012, 10:34
Rhapsody
la 08.06.2012, 13:34
Tentant ... vezi c-ai gatit ???
la 08.06.2012, 13:50
Diana,mai trebuie sa mananc si eu totusi
dar intotdeauna fierb prea multe paste
la 08.06.2012, 14:15
as zice ca aduc desert da cum tie nu-ti place aduc o cafea,merge?
la 08.06.2012, 14:26
pai nu-mi place,fa si tu altceva Mona)))
la 08.06.2012, 14:41
da o rulada scofalcita cu diplomat de cirese merge...asa asa intre noi ca dupa ce am aranjat-o frumos si-am pus la frigi a venit minunatu de copil si a pus punga de caise peste ea....si e rulada derulata )da-i buna...macar...
la 08.06.2012, 14:43
merge Mona,e rulada desfasurata ca si sarmalele Motanului ))
sa-l pup io de copil nazdravan

COMENTEAZA

Video
Retete la 20 lei
Dulciuri
Scoala de gatit Bucataras
Supe/Ciorbe
Mancaruri cu carne
Paste
Mancaruri de post
Peste
Mancare copii
Salate
Mezel de casa
Aperitive / Garnituri
Conserve
Sosuri
Pizza
Bauturi
Reteta de vedeta
Fructe de mare
Bucatarasi celebri
Vegan / Raw vegan
Mancaruri de legume
Cook and smile
Sandvisuri
Slow Cooker
Retete diabetici
Video
2 Portii = 20 LEI
Retete facute de copii
Multicooking
Carte d'Or