Pastrav la cuptor pe pat de rosiiPostat de carla27carla in Pastrav o inspiratie de la ruxy Inapoi la reteta |
foarte bun trebuie sa fie
...............
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|