Pastrav la gratarPostat de mamaieelena in Pastrav
Inapoi la reteta
|
[GUSTOS!!!
o data era sa vad...luminita de la capatul tunelului
din cauza unui os de peste
de atunci nu am mai mancat si nici nu cred ca v-oi mai manca vreodata pesti cu oase
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|