Pastrav la gratar

Postat de mamaieelena in Pastrav
25 Mar 2011 | 10709 vizualizari

Inapoi la reteta

Comentarii (29)

la 25.03.2011, 16:13
la 25.03.2011, 16:16
bun pestele vreau si eu
la 25.03.2011, 16:20
[GUSTOS!!!
la 25.03.2011, 16:29
ce bn arata da eu vin cand faci file
la 25.03.2011, 16:44
multumesc cris
la 25.03.2011, 16:45
multumesc si tie carla ,multumesc Dya pentru aprecieri
la 25.03.2011, 16:47
kami te astept cand fac file dar te rog ia si din pastrav e o nebunie
la 25.03.2011, 16:53
mamaie...esti draguta o data era sa vad...luminita de la capatul tunelului din cauza unui os de peste de atunci nu am mai mancat si nici nu cred ca v-oi mai manca vreodata pesti cu oase
la 25.03.2011, 17:20
bunnnn
la 25.03.2011, 17:31
ai dreptate si tu sti mai bine ce e bun si ce e rau pt tine
la 25.03.2011, 17:32
multumesc sufletista
la 25.03.2011, 18:21
bun pastravul
la 25.03.2011, 18:35
bun bun
la 25.03.2011, 19:32
Ce bunnnnnnn.
la 25.03.2011, 19:47
ce bun e
mancam cand eram la oravita il luam direct din crescatorie

COMENTEAZA

Video
Retete la 20 lei
Dulciuri
Scoala de gatit Bucataras
Supe/Ciorbe
Mancaruri cu carne
Paste
Mancaruri de post
Peste
Mancare copii
Salate
Mezel de casa
Aperitive / Garnituri
Conserve
Sosuri
Pizza
Bauturi
Reteta de vedeta
Fructe de mare
Bucatarasi celebri
Vegan / Raw vegan
Mancaruri de legume
Cook and smile
Sandvisuri
Slow Cooker
Retete diabetici
Video
2 Portii = 20 LEI
Retete facute de copii
Multicooking
Carte d'Or