Pastrav la gratar cu lamaiePostat de rocsi_1612 in Pastrav
Inapoi la reteta
|
pentru ca imi place pestele foarte mult si il mananc de mica, ai mei spuneau ca oi fi fost vreun pinguin intr-o viata anterioara....
Daaaaaaaaaa , asta-i peste adevarat
ce haioasa esti madi
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|