Pastrav prajitPostat de MotanLaOale in Pastrav Am incercat multe moduri de preparat pestele dar cel mai bun a fost intotdeauna cel prajit. Inapoi la reteta |
sunt prima tare bun
e pestele meu preferat
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|