PavlovaPostat de miha in Prajituri S-a tot scris despre acest desert, de la "povestea nasterii" si pana la mod de preparare. Eu ce pot sa va mai spun decat sa incercati si voi aceasta prajitura? Macar o data si mai apoi cand veti aduna albusuri la congelator nu mai faceti chec, faceti Pavlova. :)))) Inapoi la reteta |
dar lasa nu trimite oalele pe masina,ca faci miros si vor si altii si la mine nu mai ajunge nimic
multumesc!
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|