PavlovaPostat de miha in Prajituri S-a tot scris despre acest desert, de la "povestea nasterii" si pana la mod de preparare. Eu ce pot sa va mai spun decat sa incercati si voi aceasta prajitura? Macar o data si mai apoi cand veti aduna albusuri la congelator nu mai faceti chec, faceti Pavlova. :)))) Inapoi la reteta |
(la omleta mai ,sa fiu bine inteleasa si sa nu interpretati cum vreti voi
)..................asa ca ciuciu Pavlova
.........da imi dai tu,da?ca tu nu esti zgarcita ca Gaby
.............
Oare de la mine o fi?
multumesc fata frumoasa si draga!
ori o fi tocmai de la ...Adinuta
Multumesc!
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|