Pernite cu cacao

Postat de RuxyRux in Dulciuri
15 Ian 2011 | 6495 vizualizari

...desigur delicioase pentru micul dejun. Cu multa vreme in urma am gasit aceasta reteta deosebita pe blogul Inei( flori de cires) si-i multumesc tare mult...de atunci o fac mereu... e grozava!

Inapoi la reteta

Comentarii (20)

la 15.01.2011, 21:03
ce faine!!!
la 15.01.2011, 21:06
Gabita dulce
la 15.01.2011, 21:08
cat mi-ar placea sa dorm pe niste pernite de cacao !tare bine arata !
la 15.01.2011, 21:10
Ce idee delicioasa Si mie mi-ar placea o baie in ciocolata muuulta
la 15.01.2011, 21:11
super!!!!granola fac si eu,dar cereale inca n-am apucat. deci carobul e pudra de roscove
la 15.01.2011, 21:19
Da Miti...e pudra de roscove
la 15.01.2011, 21:47
delicioase sigurrrrrrrr
la 15.01.2011, 22:13
interesant si suna bineee
la 15.01.2011, 22:22
Rocsiii ce avatar frumos
Mamaie foarte bune sunt
la 15.01.2011, 23:28
la 15.01.2011, 23:42
Ce bunatati,super
la 16.01.2011, 08:54
La cafeaua mea
la 16.01.2011, 09:07
Miuta
LaLy
la 16.01.2011, 09:07
Inisor o bem impreuna
la 16.01.2011, 10:40
perfecte..

COMENTEAZA

Video
Retete la 20 lei
Dulciuri
Scoala de gatit Bucataras
Supe/Ciorbe
Mancaruri cu carne
Paste
Mancaruri de post
Peste
Mancare copii
Salate
Mezel de casa
Aperitive / Garnituri
Conserve
Sosuri
Pizza
Bauturi
Reteta de vedeta
Fructe de mare
Bucatarasi celebri
Vegan / Raw vegan
Mancaruri de legume
Cook and smile
Sandvisuri
Slow Cooker
Retete diabetici
Video
2 Portii = 20 LEI
Retete facute de copii
Multicooking
Carte d'Or