Piept de porc cu varza dulce
Postat de diaconta in Porc 25 Oct 2010 | 7664 vizualizari
De fapt este "cap de piept de porc"....asa scria pe eticheta ,ce ma amuza denumirea asta.
Inapoi la reteta
|
Comentarii (92)
la 25.10.2010, 20:26
ok stiga tare ca rocsi (nora mea) rezolva problema ,ne tine din scurt si vede orice miscare
la 25.10.2010, 20:26
Aoleuuuuuuu ca n-o mai scot....la capat cu voi
credeam ca a zis ca a nins la 21 de grade si poate ii e foame tare
la 25.10.2010, 20:26
si-nca ceva: eu stau in Baragan, iar concediul l-am facut in Bucovina

la 25.10.2010, 20:27
Silvya 
la 25.10.2010, 20:27
buey,astia spun acum ca se raceste rau,pana la -6grade
la 25.10.2010, 20:28
inuca e frig tare lui dia nu are cine sa o incalzeasac si delireaza la 21 grade



musai sa o aduca in spania sa se incalzeasca sau sa o incalzeasca ............spaniol,marocan ,african de care preferi?


la 25.10.2010, 20:29
@ Kamy 
a fost bun?
la 25.10.2010, 20:29
dia ai incurcat rau de tot borcanele acuma


la 25.10.2010, 20:30
ce eluta nici tu nu ai cizme?ti groaza de frig va sa zica,macar tu il ai pe cristi langa tine

dar diuta

la 25.10.2010, 20:32
Tulai Doamne 
sunt intr-o confuzie totala
la 25.10.2010, 20:32
socra-mea de mine vorbeai?
la 25.10.2010, 20:32
Da' ce Cristi ii tine loc de cizme?
la 25.10.2010, 20:32
bai pe ce munciti voi pe frunze d enu aveti bani nici de o pereche de cizme,..macar din alea de cauciu
la 25.10.2010, 20:38


daca ati vedea ce de incaltaminte am eu,am inca noi,in cutii,nici eticheta nu am dat-o jos desi sunt cumparate de ceva vreme...Cristi chiar imi tine de cald,e ca si un cuptor,asa fierbinte e 

la 25.10.2010, 20:40
mai fati pomada ela..la fetele astea care nu au d eincaltat
COMENTEAZA