Piept de porc cu varza dulce
Postat de diaconta in Porc 25 Oct 2010 | 7664 vizualizari
De fapt este "cap de piept de porc"....asa scria pe eticheta ,ce ma amuza denumirea asta.
Inapoi la reteta
|
Comentarii (92)
la 25.10.2010, 20:42
incurcata rau de tot situatie ne scapa de sub control


dia nu are cine sa o incalzeasca,lui ela i stau cizmele in dulap si i tine cristi de cald,rocsi es singurica si ea...........bebe lucreaza de noaptea




la 25.10.2010, 20:43
ina vad ca tace cine sti ,e fericita cu Costel langa ea

nu ne mai baga in seama

la 25.10.2010, 20:44
eu nu mai zic nimic nadina..sunt mai singura ca un cuc..a mai fost prietena asta care s-a casatorit pe aici dar a plecat si ea...offf...greu este
la 25.10.2010, 20:45
Nadina ce sa-i faci,unii cu nevoile,altii au prea mult ca da pe dinafara
la 25.10.2010, 20:45
bine zici rocsi,dale de pomana eluta ca uite saracuta de diuta nu are ce incalta

la 25.10.2010, 20:45
am si eu nevoie de un suflet cald langa mine dar de unde?ma incalzesc singura cu un ceai,o cioba calda...asta e
la 25.10.2010, 20:46
cizme eu am
la 25.10.2010, 20:46
lasa Rocsi ca ne vine si noua randul
stii vorba aia "ce-i al tau e pus deoparte" da' uneori parca e prea deoparte
la 25.10.2010, 20:47
diuta sa nu te umfli in pene sa te superi ca iti tai nasu


la 25.10.2010, 20:47
o fi pus dia cine stie...eu nu mai zic nimic k ma enervez..asta e viata..
la 25.10.2010, 20:47
dia ai perfecta dreptate radem si glumim ...mai departe nu mai zic

si eu tarziu m-am maritat

si chiar dedeparte l-am gasit

la 25.10.2010, 20:48
rocsi tu de ce esti trista noramea?



la 25.10.2010, 20:49
aaaaaaaaaaaaaaam cizmeeeeeeee!!!!!

la 25.10.2010, 20:49
trabuia sa plec renin mai tarziu ,sa fiti cuminti


la 25.10.2010, 20:49
k nu am si eu un sufletel...
COMENTEAZA