Piept de pui cu ciuperci si mozzarella
Postat de angyb in Pui 3 Mai 2013 | 8258 vizualizari
Ieri cand am vazut reteta lui Gaby cu ficatei am hotarat sa o incerc si eu dar cu piept de piu ca a meu nu se omoara dupa ficatei
Inapoi la reteta
|
Comentarii (22)
la 03.05.2013, 09:45
mozzarela vreau si eu
la 03.05.2013, 09:55
Mi-e foame, si dupa ce am citit reteta mi s-a facut si mai mult!
la 03.05.2013, 09:59
delicios
la 03.05.2013, 10:15
Motan
Jolygina
la 03.05.2013, 10:16
Mariana vino ca mai am
la 03.05.2013, 10:17
Lau
Ralu mersi
Gaby
la 03.05.2013, 10:36
Gustos!
la 03.05.2013, 10:40
ce bun este
la 03.05.2013, 10:47
O bunatate
la 03.05.2013, 11:07
Mmm ce bun o mai fi!
COMENTEAZA